راحتی کاربران بایگانی ریلی

افتخارات شرکت آژند صنعت:

آژند صنعت با پيشينه معتبر خود نزد سازمانها مفتخر است کيفيت محصولات، استفاده آسان از قفسه های ريلی بايگانی و راحتي کاربر در الويت اول شرکت است.
از قديم گفته اند مشتري راضي ، مشتريان ديگري راه به همراه دارد ؛ علاوه بر هدف سيستم گسترش فروش در سطح 100% کشور، هدف ثبت برندينگ شرکت بعنوان توليدکننده برتر قفسه هاي بايگاني ريلي است که اميدواريم به لطف الهي و رضايت شما عزيزان به آن دست پيدا کنيم.

استفاده کنندگان بايگاني ريلي:

کاربران بايگاني ريلي ميتوانند خانم ها و آقايان باشند، با وجود حجم سنگين پرونده هاي موجود در هر اتاق بايگاني و در قفسه ريلي، تنها با فشار بسيار کمي ميتوانيد قفسه هاي ريلي بايگاني آژندصنعت را حرکت دهيد. در اينجا راحتي کاربر بايگاني مورد اهميت اول است، زيرا رضايت از استفاده شروع مي شود.
قفسه هاي ريلي بايگاني آژندصنعت سازان با کمترين ميزان انرژي توسط کاربر حتي در وزن هاي بالاي 4 تن (4000کيلوگرم) ميتوانند به سادگي حرکت کنند و نياز به فشار(زور دستان) نخواهد بود.
سيستم هاي ريلي بايگاني توسط چرخ دنده هاي روان و سيستم زنجير که به صورت مهندسي محاسبه شده تا به رواني يک دوچرخه حرکت نمايد ميتوانند شما از آسيب هاي حرکت قفسه هاي ريلي بايگاني غيراستاندارد رهايي بخشند.

هدف آژندصنعت در راحتي کاربران:

راحتي کابران قفسه بايگانی ريلی در سازمانها ميتواند اين سيستم ها را در بازديدهاي بعدي رضايت بخش کند تا بازديدکنندگان از سازمانهاي ديگر با اين رضايت به تهيه اين سيستم هاي بايگاني ريلي مشتاق شوند و اين هدف ديگر آژندصنعت سازان در ارائه کيفيت بالا و حسن رضايت مشتريان گرامي خود مي باشد.
در انتها مجددا راحتي کاربر بايگاني در استفاده از قفسه ها اهميت دارد و آژندصنعت با توليد بهينه محصولات بايگانی ريلی و محصولات تکميلي بايگاني خود در تلاش است اين امر را هرچه بهتر بهينه سازي نمايد.
با کارشناسان آژندصنعت در ارتباط باشيد

 قفسه بایگانی ریلی

 قفسه کتابخانه ای

 پروژه های انجام شده (مشاهده)

 تماس با واحد فروش/کارشناسی

 درباره ما | آژندصنعت تولیدکننده بایگانی ریلی

جهت ارتباط با شرکت آژند صنعت و دریافت کاتالوگ و پیج اینیستا گرام لطفا مارا دنبال کنید.

آدرس:تهران شهر قدس.بلوار شهدا پلاک 11

شماره تماس مدیریت:09129476547

شماره تماس :02177902461

شماره تماس :02188343949

شماره فکس:02189786532