قفسه مخصوص نگه داری کتاب
Written by آژند صنعت بر جولای 17, 2019 در قفسه کتابخانه ای

قفسه کتاب خانه فلزی/قیمت قفسه کتابخانه فلزی/ابعاد قفسه کتابخانه

 

قفسه کتابخانه ای

 نگهداری کتب ، اسناد و مدارکی که نیاز به دسترسی مداوم و همچنین حفاظت در برابر رطوبت احتمالی و یا آسیب در برابر کشیده شدن بر روی سطح کتابخانه دارند نیازمند یک سیستم مناسب ؛ از جنس و رنگ با کیفیت مطلوب است.

نمای قفسه


قفسه های کتابخانه ای ثابت و ریلی دیاکوصنعت با سیستم یکپارچه فلزی و با نمای mdf (درصورت درخواست مشتریان) با طبقات مهندسی ( 3خم جهت حفاظت از دست کاربر) و همچنین دارا بودن 2پل عرضی و 1پل طولی جهت بالا بردن استقامت و توان طبقه ( تا 120کیلوگرم بر هر طبقه) بهترین انتخاب برای نگهداری کتب ، اسناد و مدارک برای سازمان ها ، ادارات و کتابخانه ها و دانشگاه ها می باشد.

رنگ قفسه


رنگ سیستم های کتابخانه ای () دیاکوصنعت همانند دیگر محصولات بایگانی این شرکت ، از رنگ پودری الکترواستاتیک ( ضد خش ، ضد رطوبت ) می باشد.

ترکیب رنگ  در اختیار مشتری میباشد ولی معمولا در رنگهای کرم و سفید روش مرد سفارش مشتریان عزیز است.این رنگ ضد خش میباشد

مشخصات فنی

  • طبقات قفسه ها به راحتی توسط کاربر قابل جابجایی ( تغییر ارتفاع ) خواهد بود

  • قفسه های نگهداری کتاب به راحتی و در کمترین زمان ممکن قابل مونتاژ/دمونتاژ هستند.

  • قفسه کتابخانه ای دارای 3 سال گارانتی خدمات پس از فروش می باشد و نیز شرکت خود را موظف به بازدید دوره ای از سیستم ها جهت رگلاژ احتمالی / رفع ایرادات احتمالی می داند.

کارشناسان فنی و فروش دیاکوصنعت همواره در سریع ترین زمان آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به درخواست های شما عزیزان

جهت ارتباط با شرکت آژند صنعت و دریافت کاتالوگ و پیج اینیستا گرام کاتالوگ تخت هالطفا مارا دنبال کنید.

کانال تلگرام:دیاکو فایل

آدرس:تهران شهر قدس.بلوار شهدا پلاک 11

شماره تماس مدیریت:09129476547

شماره تماس :02177902461

شماره فکس:02189786532

کتابخانه ,قفسه کتابخانه ای ,قفسه کتابخانه ای ام دی اف,قفسه کتابخانه ای فلزی  ,قفسه کتابخانه ای با نمای ام دی اف,قفسه کتابخانه ای پیچ  مهره ای ,قفسه کتابخانه ای در قم,قفسه کتابخانه ای در مشهد,قفسه کتابخانه ای در تبریز,قفسه کتابخانه ای در شیراز,قفسه کتابخانه ای در کرمان,قفسه کتابخانه ای در خوزستان,قفسه کتابخانه در زاهدان,قفسه کتابخانه ای در رشت,قفسه کتابخانه ا در زنجان,قفسه کتابخانه ای در زاهدان,قیمت قفسه کتابخانه ای ,قیمت قفسه کتابخانه ای ام دی اف,قیمت قفسه کتابخانه ای فلزی,قیمت قفسه کتابخانه ای ,ابعاد قفسه ریلی ,ابعاد قفسه ریلی بایگانی,ابعاد قفسه,ابعاد قفسه کتابخانه ای