انتخاب بايگاني ريلي مناسب با توجه به کاربري

اعتبار آژندصنعت در کمد بایگانی ریلی:

کمد بایگانی ریلی با رشد روز افزون سازمانها و نياز بايگاني به اسناد و همچنين دسترسي سريع و وجود نظمي راسخ در سازمانها، توانسته اند جايگاه بسيار خوبي پيدا کنند. آژندصنعت نيز با توليد کمد بایگانی ریلی و بهبود مداوم کيفيت و فني محصولات بايگاني ريلي و ديگر محصولات خود نزد مخاطبين خود از اعتبار بالايي برخوردار است. خوشحاليم پس از سالها تلاش در زمينه توليد کمدهاي بايگاني ريلي کيفيت و رتبه اول کشور را بدست آورده ايم.

رتبه اول در کمد بایگانی ریلی:

پيش از اين رتبه دار اين صنعت شرکت همکار و معتبري بود که ملزومات اداري نيز در کنار بايگاني ريلي توليد مي کرد اما پس از تغيير مديريت، متاسفانه کيفيت و کارايي گذشته را از دست داد و با مديريت به شدت ضعيف به سرعت طي سه سال، تعطيل گشت. و آژندصنعت با الگوبرداري از قفسه هاي ريلي بايگاني سايبر ايتاليا ( که گواهينامه اين شرکت نيز توسط آژندصنعت کسب شد ) ، به بهبود عملکرد خود پرداخت.انتخاب  بايگاني ريلي مناسب با توجه به کاربري ميتواند توسط کارشناسان ما به شما پيشنهاد گردد ، بسيار مهم است که چه پرونده هايي در اين قفسه ها نيازمند بايگاني هستند.

نگاهي به اندازه هاي کمد بایگانی ریلی:

عرض پرونده هاي زونکن ، فايل باکس ، پوشه و ديگر پرونده ها با يکديگر متفاوتند و اين تفاوت در انتخاب يک بايگاني ريلي و ظرفيت و فضاي اشغال شده محيط بايگاني بسيار حائز اهميت اند. در توليد بايگاني ريلي ، مواد اوليه بسيار مهم است که در پست هاي ديگر به اين مطلب به طور کامل اشاره کرده ايم.
راهنمايي کامل را از کارشناسان آژندصنعت بخواهيد تا شما را در انتخاب قفسه هاي ريلي بايگاني مناسب با کاربري شما ياري نمايند.

کمد بایگانی ریلی-قفسه ریلی بایگانی قفسه بایگانی ریلی

کمد ریلی بایگانی-قفسه ریلی بایگانی قفسه بایگانی

جهت ارتباط با شرکت آژند صنعت و دریافت کاتالوگ و پیج اینیستا گرام لطفا مارا دنبال کنید.

آدرس:تهران شهر قدس.بلوار شهدا پلاک 11

شماره تماس مدیریت:09129476547

شماره تماس :02177902461

شماره فکس:02189786532

قفسه ریلی بایگانی ,قفسه بایگانی,قفسه بایگانی ریلی ,,کمد ریلی بایگانی ,قفسه بایگانی زونکن,قفسه بایگانی پوشه,قفسه ریلی بایگانی مخصوص زونکن,قفسه ریلی بایگانی مخصوص پوشه,قیمت  کمدهای بایگانی ریلی ,قیمت کمد فلزی,قیمت قفسه های ریلی بایگانی,قیمت قفسه های بایگانی,قیمت قفسه بایگانی ریلی مخصوص زونکن,قسمت قفسه ریلی بایگانی  مخصوص پوشه,قیمت قفسه ریلی بایگانی زونکنی,قفسه,تولیدی قفسه,تولید کننده قفسه در شهریار,تولید کننده قفسه در تهران,نمایندگی قفسه ریلی بایگانی در قم,نمایندگی  قفسه ریلی بایگانی در مشهد,نمایندگی قفسه ریلی بایگانی در تبریز,نمایندگی قفسه ریلی بایگانی در شیراز,نمایندگی قفسه ریلی بایگانی در کرمان,نمایندگی قفسه ریلی بایگانی در زنجان,نمایندگی قفسه ریلی بایگانی  در زاهدان,نمایندگی قفسه ریلی بایگانی در  رشت,نمایندگی قفسه ریلی بایگانی در اراک